ESHOP LUSTI

PRODEJ LYŽÍ LUST

Lyže LUSTI můžete nakupovat na všech našich pobočkách v Praze. Lyže můžete objednat také online z pohodlí domova. Pokud si nejste výběrem jistí rádi vám poradíme přímo na naších pobočkách. Kde vám rádi poradíme s výběrem konkrétní lyže a její délky právě pro vás.


Lyže můžete před koupí otestovat v našem stálem testcentru, nebo na jedné z mnoha testovacích akcí.
Kvalitní poctivě dělané sendvičové české lyže LUSTI jsou obvyklou volbou instruktorů lyžování, lyžařských expertů ale i běžných nadšenců. V současné době sortiment lyží z Žacléře obsahuje nejen závodní FIS slalomky, obřačky a výkonostní lyže, ale také lyže pro pohodové celodenní lyžování.
Velkou část sortimentu tvoří také freeridové, skialpové a parkové lyže. Zajímovostí je také možnost volby vlastního grafického designu lyže. Výroba lyží LUSTI probíha v podkrkonošském Žacléři s vysokým podílem ruční práce. Všechny modely lyží (včetně dětských) mají celodřevěné jádro.
V našem eshopu lyží LUSTI prodáváme nejen lyže nové, ale i lyže z testcentra, starší modely doprodáváme za zajímavé ceny

Vybírat můžete také z limitovaných edic a specialit lyží LUSTI. Jedná se hlavně o karbonem vylepšené LUSTI PC 71 KARBON, horskoslužebnické LUSTI PC 77 KARBON a široké CWR+ 91 KARBON.


TEST LYŽÍ LUSTI PC 71 (video na serveru youtube)

TEST LYŽÍ LUSTI PC 74 (video na serveru youtube)
TEST LYŽÍ LUSTI CWR 84 (video na serveru youtube)

Kompletní přehled lyží LUSTI v časopice SNOW naleznete zde: PŘEHLED LYŽÍ LUSTI