O NÁS

Kdo jsme?

Ve SKISOS jsme především fandové do lyžování a lyžařského servisu. Najdete nás ve Kbelích v Mladoboleslavské ulici nedaleko Letňan, Čakovic či  Proseka. Pokud by jste to měli do Kbel daleko můžete využít naše další dvě pobočky. Lyže pro vás servisujeme na špičkových strojích MONTANA SWISS, díky kterým dosahujeme špičkové kvality servisu.

Broušení lyžy a snowboardů

Můžete si u nás nechat připravit lyže a prkna, o vaše lyžařské vybavení se staráme na špičkovýh strojích MONTANA SWISS. Rádi se postaráme i o vaše běžky. Garantem kvality je renomovaný pražský skiservis SKIDEPO, díky kterému jsme schopni nabídnout i složitější opravy poškozených hran a výseky skluznic různých tvarů, montáže atypických vázání a další speciality.

Dále máme v nabídce skvělé české ručně dělané lyže LUSTI, které si u nás můžete před nákupem i vyzkoušet v našem stálém testcentru (přehled nabízených modelů lyží LUSTI naleznete v sekci "TESTCENTRUM").  Lyže můžete nakupovat i online na našem eshopu lyží LUSTI.

Na začátu zimní sezony se s námi můžete potkat také na skiopeningu a testování lyží LUSTI s CK TALPA v rakouském Kauntertalu, v průběhu sezony pořádáme testování na Plešivci v Krušných horách a na Tanvaldském Špičáku v horách Jizerských.

Společně se skiservisem vám nabízíme celou sezonu na všech našich pobočkách i kvalitní cykloservis. Více informací nalezneta na našich stránkách Bikesos.cz 
Naší specialitou je stavba kol na míru dle potřeb zákazníka. Dále jsme autorizované servisní centrum ROCK SHOX a Mavic. Na našich provozovnách najdete také bohatý výběr cyklo příslušenství.

Těšíme se na vás a vaší přízeň!

Team SKISOSTestování LUSTI Kaunertal
SKITEST LUSTI KAUNERTAL
TESTOVÁNÍ LYŽÍ LUSTI PLEŠIVEC
Testování lyží LUSTI Plešivec 2019
Testování LUSTI Tanvaldský Špičák 2019
Testování LUSTI Tanvaldský Špičák 2019
Prodej lyží LUSTI PRAHA 9
SKISOS - PRAHA 9 KBELY, LUSTI
SKISERVIS RECEPCE PRAHA 9
SKISERVIS  PRAHA 9 - RECEPCE


Cykloservis Bikesos Praha 9
Dílna - pobočka Praha 9